VĚRNOSTNÍ PROGRAM pro ambasadory MAKABOXu

V MAKABOXu věříme, že rozvíjet kreativitu dětí je důležité. Stejně tak věříme, že čas, kdy se dětem opravdu na 100% věnujeme, je cennější než ta nejdražší hračka. Proto se snažíme umožnit dětem a dospělým trávit více času při společné hře.

Pokud sdílíte naši filozofii a jste fanoušky MAKABOXu, staňte se našimi ambasadory v MAKABOXím věrnostním programu, a pomozte nám rozšířit naši fanouškovskou základnu. A protože ctíme heslo “něco za něco”, za Vaši pomoc Vás samozřejmě odměníme.

JAK TO FUNGUJE?

Ambasadorem MAKABOXu se může stát jednotlivec nebo I organizace, například školka, volnočasový kroužek, skautský oddíl, a tak podobně. Pokud se chcete stát ambasadorem, napište nám na email ambasador@makabox.cz. Po přijetí do programu Vám přidělíme unikátní promo kód ke sdílení s ostatními – sdílet můžete jakkoliv chcete – přes email, facebook, pomocí letáčku – fantazii se meze nekladou. Za každého zákazníka, který v MAKABOXu nakoupí s Vaším kódem, od nás dostanete 25 Kč za každou zakoupenou krabici. Horní hranice neexistuje – s každým dalším zákazníkem tak získáte další peníze.

JE V TOM NĚJAKÝ HÁČEK?

Háček určitě ne, pouze jediná podmínka, a tou je, že si s Vaším kódem objedná zboží alespoň 10 zákazníků za kvartál (tedy 3 měsíce, počítáno od doby, kdy Vám byl zaslán Váš kód).

MUSÍ SE ZA ČLENSTVÍ VE VĚRNOSTNÍM PROGRAMU PLATIT?

Členství je samozřejmě zcela zdarma.

KDY NÁM PENÍZE POŠLETE?

Peníze od nás dostanete na účet každého čtvrt roku.

MÁM JAKO AMBASADOR NĚJAKÉ ZÁVAZKY?

Účast v našem věrnostním programu je zcela dobrovolná, nevznikají Vám tak vůči nám žádné závazky. Pokud se ale chcete zapojit a získat tak nárok na odměnu, poprosíme Vás o propagaci MAKABOXu v rámci Vaší skupiny, případně v okruhu Vašich známých, rodiny, či osobních kontaktů. Reklamní materiály pro Vás budeme mít k dispozici a obdržíte je od nás při registraci do programu.

JAK SE DOZVÍM, KOLIK LIDÍ SI S MÝM KÓDEM OBJEDNALO?

Díky Vašemu unikátnímu kódu máme k dispozici přehled zákazníků, kteří si s ním MAKABOX objednali, a tedy i výši odměny, která Vám náleží. Chcete-li se dozvědět stav Vašeho věrnostního účtu, napište nám prosím na info@makabox.cz. Obratem Vám dáme vědět, jak si vedete.

MÁM JEŠTĚ DOTAZ, KAM SE MOHU OBRÁTIT?

Pokud máte dotaz, který zde nebyl zodpovězen, nebo potřebujete s něčím poradit, napište nám na info@makabox.cz. Vše vyjasníme a rádi pomůžeme.