Michaela Palatá

Jsem maminka rebelky Karolínky a princezny Magdalenky, které byly inspirací pro založení MAKABOXu. Momentálně na pozici CEO (Co jE pOtřeba).  MAKABOX mi umožňuje věnovat se dvěma z mých mnoha vášní: překonávání překážek a učení se novým věcem. 

Hana Šišperová

Hana Šišperová – jsem hrdá maminka dvou úžasných dcer Kateřiny a Magdaleny. Bytost s duší básnířky obdařená intuicí i žena současnosti s praxí kreativní textařky a dizajnérky, která nejraději hledá a nachází inspiraci v přírodě. Baví mě spolupráce na MAKABOXu, protože chvíle společného tvoření rozsvěcí nadšení v dětských očích a co je víc?

Kateřina Šišperová

Jsem začínající ilustrátorka a grafička, která stále ještě strká nos i do dalších uměleckých oborů a hledá ten svůj. Ráda přenáším myšlenky do obrazů a tónů, ať už v kresbě, fotografii, nebo hře na klavír. Nadšení z vymýšlení aktivit a her se mě drží už od dětství, kdy jsem vyráběla hračky a úkoly pro svou mladší sestru. Díky MAKABOXu mám nyní možnost podělit se o své nápady i s dalšími dětmi, což mě opravdu baví!

Barbora Bártíková

Jako maminka dvou malých dětí nemám moc času na cokoli jiného. Protože jsem ale člověk aktivní, společenský a velmi ráda poznávám nové věci, těší mě, že mohu oprášit své pracovní zkušenosti a přidat k nim něco nového. Jsem šťastná, že mohu krásně propojit péči o rodinu s vlastní prací a přitom kreativně zapojit svou starší dcerku, kterou tvoření velmi baví.