Co je MAKABOX?

MAKABOX je kreativní box plný chytré zábavy pro zvídavé děti. S předplatným MAKABOXu od nás dostanete každý měsíc až domů jednu krabici, která bude obsahovat: časopis Chápadlo plný zábavného čtení, her a hádanek, 3-5 kreativních aktivit, u kterých děti mohou rozvíjet své tvůrčí schopnosti, a srozumitelný návod ke každé aktivitě, s jehož pomocí bude jejich dokončení hračka.

Jaké věkové skupině je MAKABOX určen?

MAKABOX je ideální pro děti ve věku 3-7 let. Děti, které už umí číst, si mohou časopis Chápadlo vychutnat samostatně, i pro mladší se v něm ale najde spousta vhodných aktivit.  U některých bude potřeba pomoc rodičů – což určitě není na škodu. Naším cílem totiž je, aby se nad MAKABOXem bavili děti i rodiče společně.

Je MAKABOX pro kluky nebo pro holky?

Aktivity do MAKABOXu i obsah časopisu sestavujeme tak, aby stejnou měrou zaujal jak mladé slečny, tak mladé pány.  

Jaký je rozdíl mezi individuálním MAKABOXem a předplatným?

Obsahově se nijak neliší – vždy tedy dostanete stejně skvělý MAKABOX, ať už si ho objednáte jednorázově nebo v rámci předplatného. Předplatitelům však nabízíme výhodnější ceny – při ročním předplatném tak můžete získat 2 boxy zdarma – a to se určitě vyplatí.

Je možné objednat MAKABOX jako dárek?

Určitě – MAKABOX je skvělá volba, pokud sháníte dárek pro zvídavé a tvořivé dítě. Darovat můžete nejenom individuální MAKABOX, ale i předplatné. Do každého MAKABOXu vám také vložíme ručně psané přáníčko pro příjemce.

Zvládnou děti aktivity v MAKABOXu samy anebo jim musím pomáhat?

Naprostou většinu aktivit v MAKABOXu zvládnou děti samy, nicméně naší ambicí a přáním je, aby si nad MAKABOXem rodiče hráli společně s dětmi. Jsme totiž přesvědčeni, že čas, který dětem jako dospěláci věnujeme, je cennější než jakákoliv drahá hračka a udělá jim mnohem větší radost. S MAKABOXem se budete společně bavit, hrát si, učit se a poznávat svět.

Máme doma 2 a více dětí, ale nechce se mi objednávat 2 krabice a platit poštovné dvakrát. Co s tím?

Naprosto vám rozumíme – sami máme doma děti čtyři:) Abychom zabránili sourozeneckým bojům o obsah MAKABOXu, nabízíme vám doplnění sourozenecké sady – poštovné tedy zaplatíte jenom jednou, v boxu ale dostanete dvě sady aktivit. Pokud máte o tuto službu zájem, napište nám prosím do vaší objednávky poznámku SOUROZENEC, my vás budeme obratem kontaktovat a dohodneme se s vámi individuálně. 

Co dělat, když mi objednaný MAKABOX nedorazí, nebo je doručen poškozený či nekompletní?

Takovým případům se všemožně snažíme vyhnout, protože vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Pokud přesto k něčemu takovému dojde, kontaktujte nás prosím co nejdříve, abychom mohli sjednat nápravu a vše vyřešit k vaší plné spokojenosti. Podrobný postup reklamace najdete v našich všeobecných obchodních podmínkách.

Je možné podílet se na obsahu chystaných MAKABOXů?

Určitě! MAKABOXy děláme pro vás a s vámi – rádi tedy zaznamenáme vaše přání či náměty na to, co byste v budoucích MAKABOXech rádi viděli.

Co je to věrnostní program a jak funguje?

Věrnostní program ambasadorů MAKABOXu jsme připravili pro všechny naše loajální zákazníky a fanoušky. Všechny informace o fungování věrnostního programu naleznete zde.